Opinie – język niemiecki

Pani Małgosia to bardzo sympatyczna i zarażająca optymizmem kobieta, która pokazała mi że nauka języka obcego może stać sie pewnego rodzaju dobrą zabawą. Podczas lekcji zawsze panowała miła atmosfera, zajęcia były ciekawe i zróżnicowane, dzięki czemu nigdy nie można było się nudzić. Jestem niezwykle zadowolony z nabytej wiedzy, która z pewnością przyda mi się w przyszłej szkole. Zaczynając od dwójki skończyłem na jakże upragnionej czwórce.
Bartek

Na korepetycje z języka niemieckiego zdecydowałam się w ramach przygotowania do certyfikatu na poziomie B2. Ówczesny mój poziom języka był na granicy słabego poziomu B1. Wystarczył pełen miesiąc rzetelnej pracy z Panią Małgosią, abym uzyskała dyplom. Pani Małgosia jest bez wątpienia jednym z najlepszych nauczycieli językowych z jakimi miałam do czynienia. Dzięki odpowiednim kompetencjom, profesjonalnym podejściu oraz doskonałym przygotowaniu do każdych zajęć, efekty językowe widoczne są po każdej lekcji. Zaletą jest również indywidualny stosunek do każdego słuchacza, jego potrzeb i możliwości. Warto wspomnieć, iż zajęcia przebiegały w bardzo sympatycznej i bezstresowej atmosferze, a entuzjazm Pani Małgosi udziela się także uczniowi.
Gorąco polecam!
Rozmarynowska Martyna

Gorąco polecam zajęcia z Panią Agnieszką. W bardzo miłej i swobodnej atmosferze, bez stresu można świetnie przygotować się do egzaminu maturalnego. Nauka niemieckiego przestaje być przykrym obowiązkiem i z każdą lekcją zaczyna sprawiać coraz większą przyjemność. Strach przed mówieniem w języku obcym znika w mgnieniu oka, rozumienie tekstu czytanego i słuchanego z czasem nie sprawia już najmniejszych problemów. Jednak głównym atutem tych zajęć jest otwartość i pozytywne nastawienie do ucznia Pani Agnieszki. Zawsze można się do niej zwrócić o pomoc, co jest naprawdę bezcenne!
Monika

Witam! Chciałabym zachęcić do  korzystania z mobilnego  języka niemieckiego (umożliwia naukę języka bez wychodzenia z domu). Panie Germanistki są sumienne, pomocne i konsekwentne w egzekwowaniu wiedzy co zaowocowało lepszymi ocenami, większą znajomością a nawet sympatią do języka  mojego syna (ucznia drugiej klasy gimnazjum). Korzystamy z lekcji drugi rok i na pewno będziemy kontynuować dalej.Naprawdę polecam
K.Stolarska

Polecam tą szkołę i taką metodę nauki języków obcych, ze względu na indywidualne podejście do uczestnika. Lektorkami są dwie świetne dziewczyny. Pani Agnieszka (bo akurat ona uczy dwóch moich 7-letnich synów) jest naprawdę super nauczycielem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, chłopcy bardzo dużo zapamiętują z lekcji, która zresztą wykorzystana jest w 100%. Różnego rodzaju zabawy, piosenki, gry sprawiają, że chłopcy cieszą się na kolejne spotkanie z Panią Agnieszką i twierdzą, że język niemiecki jest bardzo łatwy. Jeśli chodzi o mnie to szkoła ta w zupełności spełniła moje oczekiwania.Jeszcze raz gorąco polecam
A.R.

Uważam, że lektorka Małgorzata Grzybek jest wspaniałym nauczycielem języka niemieckiego. Mam przyjemność pracować z tą Panią od kilku miesięcy. Pani Grzybek jest zawsze uprzejma, sympatyczna, punktualna, a prowadzone przez nią zajęcia są ciekawe i profesjonalne. Pani Małgosia wykorzystuje w zajęciach różne ciekawe formy nauki oparte na jej fachowej wiedzy i dużych umiejętnościach pedagogiczny. W trakcie zajęć tworzy partnerską atmosferę, co sprawia, że nauka odbywa się bez niepotrzebnego stresu, a wręcz z przyjemnością. Pani Małgosia przekazuje wiele ciekawostek, zachęcających do zgłębiania niuansów językowych. Bardzo wysoko cenię współpracę z tą Panią. Moi rodzice również cieszą się z efektów tej współpracy.
Izabela Puścian